Sık Sorulan Sorular Title

Hukuk, biz profesyonel hukukçuların dahi hala kendini geliştirdiği ve her gün yeni deneyimler kazandığı derin bir deryadır. Profesyonel hukukçu olmayan birinin müşteki veya mağdur olduğu davalarda dahi hukuki yardıma ihtiyacı vardır. Doğru bir hukuki yardım ile mağduriyetinizi en azami şekilde giderebilmeniz mümkündür.

Avukatlık ruhsatnamesine sahip olan tüm hukuçular, Yurdumuzun 81 ilinde avukatlık hizmeti verebilmektedir ve tarafı olduğunuz dosyaya vekalet sunabilmektedir. Özetle; davanızın bulunduğu ilin herhangi bir önemi yoktur, vekaletname sunmayı kabul ettiğimiz her dosyanız için, büromuz avukatlarına vekalet verebilirsiniz.

SB Hukuk Bürosu'nun birçok alanda uzmanlaşmış avukat kadrosunun olması nedeni ile özellikle kabul ettiği ya da reddettiği bir dosya türü yoktur. Tarafı olduğunuz her türlü hukuk ve ceza davalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içinde dosyanızı inceleyip, vekalet sunup sunamayacağımızı size bildireceğiz.

SB Hukuk Bürosu avukatlarına yurt içinden vekaletname vermek için Notere; yurt dışından vekaletname vermek için Türk Konsolosluklarına ve Türk Büyükelçiliklerine gitmelisiniz. info@sbavukatlik.com adresine e-posta ile talepte bulunmanız halinde, vermeniz gereken vekaletname örneği tarafınıza dijital ortamda iletilecektir.

Barolar Birliği tarafından her sene asgari vekalet ücretleri belirlenir. Hiçbir avukat bu tarifenin altında vekalet ücreti talep edemez. Vekalet ücretinin ise yasal bir üst sınırı yoktur. Avukatlar mesleki tecrübe, başarı, konuya hakimiyet, dava için harcanacak süre ve dava ile ilgili yapılan masraflara göre bir vekalet ücreti belirler; bu ücreti sözleşme ile kayıt altına alırlar. Avukat; aldığı her ödeme için fatura ya da serbest meslek makbuzu kesmek zorundadır.

Elbette her türlü hukuki konularda uzman avukatlarımıza danışabilirsiniz. SB Hukuk Bürosu tüm hukuki konularda, ücretli hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

SB Hukuk Bürosu ve avukat kadrosu ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı; sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza bilgi aktarımı sağlanacaktır.

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin